Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení apod.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Internet, síť, volný čas a zábava

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Online adventní magazín, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, F, Přání, přáníčka, blahopřání, zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Přáníčka nejen k narození dítěte, doporučujeme, Pozadí na PC, Státní vlaječky, prapory, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Oddechové, Velikonoční hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Strategie, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Závodní a podobně.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Strategické onlinovky, Logické hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Adventury, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana apod.

Informace, volný čas a zábava

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Vtipy, vtípky, anekdoty, frky, fórky, fóry

Potřebujete se naladit? Vtipy, vtípky, anekdoty, frky, fórky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O manželství, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O škole, O Somálcích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O ekonomech apod.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Jižní Karolína, Idaho, Severní Dakota, New York, Delaware, Colorado, Florida, Arizona, Georgie, Washington, Kentucky, Kansas, Aljaška, Iowa, Texas, Havaj, Indiana, Wisconsin, Nové Mexiko, Louisiana, Oregon, Vermont, Ohio, Západní Virginie, Jižní Dakota, Tennessee atd.

Keywords:Nejhranější online hry zdarma, výukové pomůcky, Biografie slavných osobností, Prapory českých měst, Paris Saint-Germain F.C., Wallpapers na PC, Dopravní značky, V, Přání k narozeninám, P, cestování, M

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, přezdívky, politici, rodinné a příbuzenské vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, historie, školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, politika, sportovci a sportovkyně, zločin a právo, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, nadpřirozené osoby, státní správa, filozofie, osobnosti, záliby a hobby atd.

Klíčová slova: zdroje informací, Super online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Blahopřání, gratulace, info, Onlinovky zdarma, zábava, Poker en ligne online sur Internet, Full HD pozadí na PC, Seznam přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak exportovat, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, jak přehrát, čím prohlížet, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, jak vytvořit následující typy souborů: hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, video soubory, dokumenty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, internet a web apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: odkazy, pro dospělé, Vše o Vánocích, Biografie slavných osobností, volný čas, Nejlepší zeměpisné kvízy, webovky, Grunge rock music, odkaz, počítače, internet

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní trhy, K Vytisknutí, Vykrajovátka, Vídeňský punč, Ostrava, Vánoční svíčky, Kameňák, Historické ozdoby, LED svíčky, Tablet, Bramborový salát, Wallpaper, Advent, K Vytištění, Kuba, Lindt, Plzeň, Husarské knoflíky, Německy, Linecká kolečka, Vídeň, Plocha, Vosí hnízda, Vinná klobása, Jmenovka, Pastýř, Pro děti, Strom, Drážďany, Vánoční tapety, Štědrý den apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, fyzika, věda, politika, nápoje, stavebnictví, hardware, zkratky, jídlo, matematika, software, materiály, technika, různé, rostliny, chemie, kultura, lékařství a medicína, filozofie, náboženství a křesťanství, školství, zločin a právo, nástroje, internet atd.

Síť, volný čas a zábava

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, linky, Online testy zdarma, tipy, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, zeměpis, Webové online testy zdarma, školství, Nejlepší online hry zdarma, multimédia, Gratulace a přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo
Sexy Cindy Crawford
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k vytištění pro děti
Desktop computer wallpapers
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Naše tipy na užitečné weby
Tým NHL San Jose Sharks
Tipy na Partnerské weby
Křesťanské omalovánky k tisku
Online omalovánky Sport pro děti
Linky na partnerské weby
Obrázek Zrzka
Rie Miyazawa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.