Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Síť, cestování, zábava i hry

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj apod.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, dokumenty, video soubory, internet a web, systémové soubory, grafiku, obrazy disků apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky vlajek měst ČR, odkaz, AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan, internet, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Evropa, Vlajky států USA, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, webové stránky, M

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, měny, fyzikální jednotky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, státy usa, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, geocaching apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fóry, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fóry, frky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, O ženách, O důchodcích, O manželství, O Somálcích, Vtipné hádanky, O škole, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Windows, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o policajtech apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Keywords:humor, Nejhranější online hry zdarma, info, Hry pro nejmenší online, Selena Gomez, zajímavosti, webovky, počítače, Chicago city, hyperlinky, Adventní magazín, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Vtipy, ftipy, kameňáky, černý humor, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, kameňáky, černý humor, fórky, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné citáty apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, rostliny, Vánoce a Advent, láska, mapy, hmyz, muži, ženy a dívky, sport, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, jídlo a nápoje, přístroje, auta, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, zelenina, nápoje, stavby, květiny, symboly atd.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, cestování, školství, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, Přehled formátů souborů, Nejhranější online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Andorra, Online testy zdarma bez registrace, Vlajky států USA, tipy, URL

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, náboženství, láska, sport, rostliny, nápoje, věda, jídlo a nápoje, hmyz, hudba, Vánoce a Advent, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, mapy, stavby, přístroje, symboly, muži, auta, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Fórky, vtipy, frky, vtípky, černý humor, fóry

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtipy, frky, vtípky, černý humor, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O manželství, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ženách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O zvířátkách, O škole, Frky ze života apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro dívky online, Dopravní značky, Plzeňské památky, atrakce a pivo, V, Ilustrační obrázky, zábava, Obrázek Lékařka, Free game online hry, výukové pomůcky, volný čas

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: New York Rangers, Žijící, Česká královna, Náboženství, Angličané, Skladatel, Český slavík, Antropolog, Esejista, Prezidenti ČR, Upálen, AIDS, Husité, Ministr zahraničí, Zpěvačka, Diplomat, Politik, Vrah, Prezidenti, Francie, Továrník, Maršál, Čeští králové, Komunisté, Romantismus, Herečka, Sci-fi, Habsburkové, Architekt, Čech, Archivář, Básník, Egypt, Charta 77, Žhavé výstřely, Scénárista apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: zdroje informací, kuriozity, F, multimédia, Online životopisy, biografie slavných osobností, Sexy Jenny Mc Carthy, Přehled formátů souborů, Nejhranější hry online, Státní prapory zemí světa, Tapety na PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Super online hry zdarma, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Naomi Campbell
Geography and flags
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Celebrita Shannon Elizabeth
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání a blahopřání
Odkazy na partnerské weby
Obrázek Zrzka
Odkazy na zajímavé weby
Obrázky mnoha hezkých sexy žen.
Tým NHL Philadelphia Flyers
Doporučené odkazy
Desktop computer wallpapers
Celebrity Jennifer Aniston

Děkujeme vám za vaši návštěvu.