Partnerské weby

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, rostliny, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, náboženství, halloween, láska, ptáci, hmyz, smajlíci a emotikony, květiny, jídlo a nápoje, symboly, sport, auta, osobnosti a lidé, mapy, ovoce, hudba, dopravní prostředky, přístroje atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Internet, síť

Tapety na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v smartphone, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, počítač, monitor, tablet, displej, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, FreeBSD, Chrome OS, Windows 2000, Windows 95, OSX, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Windows NT, Microsoft Windows 8. Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, sportovní a závodní auta, fraktály, zvířata, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, ptáci, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, motorky, sportovní wallpapery, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fantasy, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 1440x900, 4800x1200, 360x720, 1536x2048, 2560x1920, 2560x1440, 1024x768, 1366x768, 800x1280, 1200x1920, 1024x600, 1600x2560, 320x568, 2560x2048, 2048x1536, 1920x1440 atd.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Hlášky, přísloví, rčení, moudrosti, moudra, úsloví, bonmoty

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, rčení, moudrosti, moudra, úsloví, bonmoty, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Klíčová slova: Vlajky států světa, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, volný čas, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Texty přáníček k svátku podle jmen, Stručný encyklopedický slovník, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky na plochu, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, Online testy a kvízy zdarma

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, v čem spustit, v čem upravit následující typy souborů: šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, konfigurační soubory, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, grafiku, dokumenty apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Síť

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Keywords:zábava, Vlajky jednotlivých států USA, Seznam souborových přípon, výukové pomůcky, Přání, přáníčka, blahopřání, odkazy, Hry pro nejmenší online, Hry pro dívky online, Obrázek Těhulky, Stručný encyklopedický slovník, pro dospělé, Hry pro kluky

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Wallpapers na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, smartphone, displej, mobil, notebook, ultrabook, phablet, tablet, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Windows NT, macOS, Windows 98, Windows 2000, Slackware, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 7, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Java ME. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, květiny, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, free wallpapers, fantasy, nature - příroda. Dostupné rozměry 1200x1920, 1536x2560, 1152x768, 393x786, 1024x600, 360x760, 2160x3840, 1920x1280, 3200x1800, 2560x2048, 2560x1440, 1600x2560, 320x568, 2560x1920, 768x1024, HD 1280x720 atd.

Informace

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: F, cestování, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Narozeniny, Velikonoce, tapety, omalovánky, Obrázky zdarma, URL, Online biografie, životopisy osobností, Pozadí na plochu moře, hyperlinky, internet, Nejhranější online hry zdarma, multimédia

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Adventury, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Střílečky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Relaxační hry, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry a tak dále.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Náš tip

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: info, linky, Online testy zdarma, Přáníčka, blahopřání, gratulace, počítače, tipy, Nej hry online, Svátky, jmeniny, kalendář, Městské a obecní prapory obcí ČR, odkaz, zdroje informací

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. SMS, Vánoční filmy, Špalda, Jesličky, Anglicky, Papírový vánoční stromek, Vídeň, Jingle Bells, Slámový adventní věnec, Hostina, Plzeň, Samolepky, Popelka, Windows, Striezelmarkt, Zima, Vosí hnízda, Štóla, Cesmína, Adventní věnec, Ježíšek, Drážďany, Řetězy, Omalovánky, Kinder, Vánoční prostírání, Patchwork, Pastýř, Keramický adventní věnec, Brno, Nový rok apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, měny, státy usa, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, počítač, PC, smartphone, displej, tablet, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Slackware, Windows 95, Windows 7, Windows XP, Linux Mint, Linux Xubuntu, macOS. Full HD tapety na PC jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, wallpapery, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, budovy a stavby. Zvolit si můžete rozměry 1536x2048, 1366x1024, 1280x800, 1600x1200, 1152x768, 800x600, 1024x600, 2048x1080, 1200x1920, 1280x1024, 854x480, 2560x1440, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 360x720, 393x786 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, filozofie, mytologie, umělci a umění, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, politici, přezdívky, psychologie, křesťanství, záliby a hobby, herectví, herci a herečky, školství a vzdělávání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy atd.

World wide web, internet

Klíčová slova: webovky, zdarma, doporučujeme, Online životopisy, biografie slavných osobností, Webové online hry zdarma, Vlajky zemí střední Asie, Státní prapory, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Wallpapers na PC ke stažení, Dopravní značení, zajímavosti, Seznam vlajek amerických států, Romantické zamilované sms vzkazy, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Další odkazy:

Fotografie a obrázky z dovolené
Biografie Mamiko Tayama
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Arsenal FC England
Tým NHL Columbus Blue Jackets
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Country flags
Doporučené internetové odkazy
Free hry
Naše tipy na užitečné weby
Obrázek Policistka
Chelsea Football Club England
Tipy na užitečné weby
Sexy Ali Landry
Texty blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.