Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, rostliny, různé, cestování, nemoce, software, technika, kultura, náboženství a křesťanství, český jazyk, účetnictví, příroda, politika, věda, matematika, chemie, počítače, latina, sport, psychologie, stavebnictví, nástroje, nápoje, internet atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Hry pro kluky, kuriozity, pro děti, Obrázek Korzet, zdarma, doporučujeme, Kliparty pro Office, Přáníčka, animované obrázky k narozeninám, Přehled státních vlajek států světa, Webové html5 hry zdarma, zajímavosti, Full HD tapety na PC

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, věda, ptáci, hmyz, nápoje, přístroje, auta, sport, smajlíci a emotikony, symboly, náboženství, zelenina, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, květiny, dopravní prostředky, hudba, halloween, ženy a dívky, rostliny, zvířata, láska atd.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Delaware, Nevada, Washington, Pensylvánie, Texas, Kentucky, Utah, Illinois, Florida, Indiana, Massachusetts, Havaj, New York, Tennessee, Wisconsin, Ohio, Oregon, Nebraska, Montana, Oklahoma, Západní Virginie, Michigan, Minnesota, Aljaška, Vermont, Mississippi atd.

Frky, kameňáky, fórky, fóry, vtipné texty, černý humor

Chcete se uvolnit? Frky, kameňáky, fórky, fóry, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O manželství, O škole, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Windows, O Němcích, O mužích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O ženách, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi apod.

Keywords:odkazy, zeměpis, Životopisy slavných osobností, výukové pomůcky, Eliza Dushku, Tapety na plochu PC, Biografie slavných osobností, Vše o Vánocích, Fotbalista Luis Suárez, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství a vzdělávání, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, vlastnosti, osobnosti, zločin a právo, filozofie, historie, politika, sportovci a sportovkyně, fikce a fantasy, politici, lékařství, záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy, státní správa atd.

Vtipy, kameňáky, fóry, vtípky, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, fóry, vtípky, anekdoty, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: V, tipy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Onlinepoker, Prapory českých měst, internetové stránky, Přehled přípon a koncovek souborů, Canada, URL, Vlajky států USA, Dopravní značky, Online web Hry zdarma bez registrace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Vtípky, anekdoty, frky, vtipné texty, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, anekdoty, frky, vtipné texty, kameňáky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Windows, Frky ze života, O ženách, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O mužích, O manželství, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O škole, O zvířátkách, O ekonomech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách apod.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: hyperlinky, humor, Státní vlaječky, prapory, Fotografie Kate Moos, Superhry a hry online zdarma, linky, H, Arsenal FC England, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, Slovník pojmů Co je to?

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zdroje informací, školství, zadarmo, Roulette Spielsysteme, ú, Dopravní značení, pro dospělé, odkaz, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, webovky, Narozeniny, Velikonoce, tapety, omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Free style - volný styl
Katherine Heigl celebrity
Tipy na užitečné weby
Biografie, životopis Brittany Murphy
Cestování po Evropě
Naše tipy na užitečné weby
Grunge hudební rockový styl
Doporučené odkazy
Filmy, natáčení, střih
Tipy na Partnerské weby
Biografie Beyoncé Knowles
Úspory a spoření
Odkazy na partnerské weby
Wallpapers na plochu zvířátka
Vlajky, flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.