Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Kameňáky, vtipy, frky, anekdoty, fórky, vtípky

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtipy, frky, anekdoty, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O mužích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O manželství, O škole, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o cikánech apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Síť, hry i všeobecné informace

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, kterak editovat, jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit soubory následujících typů: systémové soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory, internet a web, video soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, H, zadarmo, Seznam přípon a koncovek souborů, Baccarat card game, Ilustrace, obrázky, Stručný encyklopedický slovník, humor, Fotografie Mamiko Tayama, Státní vlaječky, prapory, internetové stránky, linky, Stručný slovník pojmů a termínů

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, stavby, zelenina, ptáci, muži, halloween, náboženství, symboly, jídlo a nápoje, mapy, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, hudba, ženy a dívky, hmyz, ovoce, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, květiny, sport, přístroje atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Antropolog, Slovenští prezidenti, Slovák, Charta 77, Životopis, Mluvčí, Hejtman, Válka, Maršál, Imitátor, Královna, Hudba, Rakousko-Uhersko, Philadelphia Flyers, KSČ, Hokejisté, Poprava, Brno, Husité, Olympiáda, Druhá světová válka, Archivář, Básník, Právník, Vojevůdce, Básníci, Češi, Exilový prezident, Němci, Boston Bruins, Generalissimus, Manýrismus, Architekt, Herec, Romantismus, Upálen apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Keywords:Seznam přípon a koncovek souborů, zajímavosti, tipy, cestování, History of travel, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Státní vlajky zemí, Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, info, zábava

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, okresy České republiky, měny, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, státy usa, týmy NHL apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: výukové pomůcky, hyperlinky, Online web Hry zdarma bez registrace, Levné letenky, F, počítače, doporučujeme, Liverpool Football Club, kuriozity, zeměpis, multimédia, Ilustrace, obrázky

Vtipy, fórky, frky, anekdoty, vtípky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipy, fórky, frky, anekdoty, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Frky o tchýních, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O Windows apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace, hry i všeobecné informace

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, literatura, bankovnictví, školství, hardware, český jazyk, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, materiály, rostliny, psychologie, jídlo, filozofie, technika, cestování, nápoje, zkratky, ekonomie a ekonomika, software, matematika, příroda, nástroje, nemoce, latina atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, internet, Vlajky měst a obcí České republiky, Sandra Bullock, M, Dopravní značky, Nejhranější online hry zdarma, Omaha Hold’em poker, Online geografické testy zdarma bez registrace, odkazy, pro děti

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako účetnictví, filozofie, počítače, věda, technika, náboženství a křesťanství, zločin a právo, lékařství a medicína, příroda, fyzika, chemie, český jazyk, ekonomie a ekonomika, latina, různé, sport, rostliny, jídlo, kultura, stavebnictví, školství, politika, internet, software atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventury, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Omalovánky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, notebook, phablet, monitor, PC, obrazovka počítače, mobil, displej a pro operační systémy OSX, Lubuntu, Android, BlackBerry OS, Windows 98, Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Windows NT, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone). Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, nature - příroda, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, zvířata, motorky, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, květiny, tenisté a tenistky, fraktály, free wallpapers. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, 2048x1080, 1680x1050, 1600x900, Full HD 1080x1920, 375x667, 1280x768, 1920x1280, 1200x1920, 360x640, 320x568, 2560x1920, 393x786, 3200x1800, 1280x800, 1280x720 atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Nejlepší hry pro dívky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, weby, Databáze osobností Kdo je to?, Libro da colorare, pro dospělé, Vlajky států USA, Online adventní magazín, Vlajky měst České republiky, Vlajky spojených států amerických, zdroje informací, Celebrita Lindsay Lohan, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Free computer wallpapers
Bayern München football club
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Lékařka
Online omalovánky
Doporučené odkazy
Přání, přáníčka, blahopřání
Zajímavé webové stránky
Celebrita Brooke Shields
Odkazy na partnerské weby
HTML5 Videojuego de navegador
pravidla a varianty pokerových her
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání, přáníčka, blahopřání
Sexy Alyson Hannigan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.