Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Rčení, aforismy, moudrosti, hlášky, výroky, bonmoty, přísloví

Citáty slavných, Rčení, aforismy, moudrosti, hlášky, výroky, bonmoty, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o přátelství, přísloví o naději od různých známých osobností.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: volný čas, internet, Kliparty pro Office, Seznam souborových přípon, Biografie Kristin Kreuk, Obrázky na PC ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam státních vlajek, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, weby, internetové stránky, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Nej hry online

Běžte na nej hry online . Naleznete zde Sportovní hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Adventury, Závody aut, Logické hry, Hry pro dva hráče, Animace, Postřehové hry, Bojové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, účetnictví, sport, politika, zkratky, kultura, internet, nástroje, jídlo, různé, nemoce, zločin a právo, technika, cestování, náboženství a křesťanství, psychologie, latina, materiály, stavebnictví, bankovnictví, chemie, rostliny, nápoje, příroda atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak převést, jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit soubory následujících typů: koncovky souborů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, video soubory, konfigurační soubory, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory, internet a web, hudební audio soubory apod.

Vtipy, vtipné texty, vtípky, frky, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, vtípky, frky, fórky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Online životopisy, biografie, Online geografické testy zdarma bez registrace, humor, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, webové stránky, Online hry pro děti zdarma, kuriozity, Poker karetní hra, Vlajky států USA, multimédia, pro děti

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, symboly, mapy, hudba, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, květiny, zvířata, rostliny, sport, náboženství, věda, smajlíci a emotikony, láska, stavby, přístroje, ženy a dívky, auta, nápoje, halloween, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční svíčky, Monitor, Vánoční pozadí, Wallpaper, Jedle, Vánoce, Striezelmarkt, bezlepkové cukroví, Cesmína, Staroměstské náměstí, Advent, Tablet, Plocha, K Tisku, Rostliny, Jmenovka, Lindt, Tichá noc, Ježíšek, Kameňák, Václavské náměstí, Jesličky, Vánoční punč, Samolepky, Křesťanství, Text, Vánoční ozdoby, Vídeň, Anděl, Písnička, Korálky apod.

Tapety na PC - wallpapers na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. doporučujeme pro notebook, mobil, tablet, mobilní telefon, smartphone, displej, obrazovka počítače, PC, phablet, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 98, Linux Xubuntu, macOS, Red Hat Linux, Linux Mint, Windows 2000, Mac, Linux Ubuntu. Pozadí na PC ke stažení z kategorií zvířata, jídlo a nápoje, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, wallpapery, psi a štěňátka, letadla, moře, oceány, pláže, noční města, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, rostliny, auta, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety. Stahujte ve velikostech 360x760, 2048x1080, 2560x2048, 1152x864, 2048x1536, 375x812, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, hi res 2560x1920, 640x480, 854x480, 1440x900, 1920x1200, 1200x1920, Full HD 1080x1920 atd.

Frky, ftipy, anekdoty, černý humor, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! Frky, ftipy, anekdoty, černý humor, fórky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice apod.

Klíčová slova: odkazy, Staré hry online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přání k narození dítěte, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky amerických států USA, Erika Eleniak, Hry pro kluky, Obrázky zdarma, Stručný encyklopedický slovník, výukové pomůcky

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Květiny, Filmy, Štědrý večer, Keramický adventní věnec, Tiskárna, Vídeňský punč, Vánoční tapety, Mrazík, Omalovánky, Jedle, Santa Claus, Patchwork, Pokrmy, Papírové ozdoby, Brambořík, Kapr, Osvětlení do oken, Skleněné ozdoby, Třásně, Vánoce, Sám doma, Lego, Dárky, Hostina, Vídeň, Francouzsky, Vánoční ubrusy, Plzeň, Perníčky, Přáníčko, Jídlo apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Ftipy, vtípky, vtipy, černý humor, fórky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, vtipy, černý humor, fórky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o policajtech, O škole, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Windows, O Slovácích apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Seznam souborových přípon, tipy, Tapety na PC, Celebrity Jessica Alba, H, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značky

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, zvířata, ovoce, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, nástroje a přístroje, stavby, osobnosti a lidé, věda, dopravní prostředky, ptáci, symboly, náboženství, sport, zelenina, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, halloween, muži, mapy atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Super free web games zdarma, Adventní magazín, školství, Dopravní značky, Omaha hold em poker, cestování, URL, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, F, Full HD pozadí na PC, Moravskoslezský kraj, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Další odkazy:

Abstraktní tapety na plochu
Luis Alberto Suárez Díaz
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Ashlee Simpson
Topmodelky a celebrity
Partnerské internetové stránky
Dubai
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Chelsea Football Club
Doporučené internetové odkazy
Carolina Hurricanes
Omalovánky nejen pro děti
Zajímavé webové stránky
Celebrita Isla Fisher
Omalovánky pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.