Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, láska, jídlo a nápoje, ženy a dívky, symboly, osobnosti a lidé, rostliny, ovoce, halloween, dopravní prostředky, ptáci, stavby, květiny, nápoje, věda, mapy, zvířata, hudba, Vánoce a Advent, sport atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro tablet, PC, monitor, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, mobil, ultrabook, smartphone, phablet, notebook a pro operační systémy SUSE Linux, Chrome OS, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Java ME, Slackware, Windows 98, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, rostliny, auta, wallpapery, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, hudební tapety, letadla, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, zvířata. Zvolte si z rozměrů 1536x2048, 1152x864, 1280x854, 640x480, 800x600, 320x568, 1920x1280, 412x846, 800x1280, 854x480, 1536x864, HD 1280x720, 1600x900, 360x720, 1440x900, 360x640 atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Maine, Louisiana, Ohio, Texas, Wyoming, Vermont, Nebraska, Idaho, New York, Severní Karolína, New Hampshire, Kentucky, Jižní Karolína, Nevada, Kalifornie, Arizona, Alabama, Delaware, Wisconsin, Mississippi, Severní Dakota, Georgie, Iowa, Michigan, Kansas, Oregon atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zábava, K, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Sexy Milla Jovovich, volný čas, URL, webové stránky, Kalkata city, Kliparty zdarma ke stažení, info, zdroje informací, Online web Hry zdarma bez registrace

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, historie, politici, psychologie, poruchy, křesťanství, politika, umělci a umění, fikce a fantasy, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, záliby a hobby, herectví, herci a herečky, školství a vzdělávání, státní správa, vlastnosti, filozofie, osobnosti, národnost, lékařství, žurnalisté a novináři, přezdívky, mytologie, nadpřirozené osoby atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, čím zobrazit, jak spustit soubory těchto typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, internet a web, video soubory, systémové soubory apod.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Osvětlení, Vánoční hvězda, Pozadí, Vánoční trhy, Zima, Striezelmarkt, Tapeta, Jmelí, Bramborový salát, Košíčky, Omalovánky, Vosí hnízda, Kinder, Pro děti, Vídeň, Vánoční stromeček, Keramický adventní věnec, Adventní věnec, Ježíš Kristus, Vánoční svícen, Ostrava, Anděl, Kapr, Film, Borovice, Osvětlení do oken, K Vytištění, Smrk, Lego, Vánoční ozdoby, Vánoční pozadí apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:ú, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online testy a kvízy, Super free web games zdarma, Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení, humor, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy a kvízy zdarma, Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení, Vlajky států a zemí světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled formátů souborů

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Přísloví, úsloví, moudra, motta, myšlenky, bonmoty, rčení

Citáty slavných osobností, Přísloví, úsloví, moudra, motta, myšlenky, bonmoty, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o svobodě, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o životě od různých známých osobností.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, v čem upravit, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, jak otevřít, kterak editovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak importovat následující typy souborů: spustitelné soubory, internet a web, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat, konfigurační soubory, hudební audio soubory, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, psychologie, filozofie, český jazyk, politika, technika, různé, stavebnictví, cestování, věda, sport, účetnictví, kultura, příroda, lékařství a medicína, rostliny, náboženství a křesťanství, literatura, fyzika, hardware, internet, jídlo, zločin a právo, počítače atd.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Hannah Montana, Oddechové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Online adventní magazín, zajímavosti, zdarma, Romantické zamilované sms vzkazy, linky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značky, Best web page, Online hry pro děti zdarma, F, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro děti, Bojové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Karetní hry, Strategie, Pro dívky, Střílečky, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Pozadí na PC - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC. jsou vhodná pro phablet, smartphone, ultrabook, PC, notebook, mobilní telefon, počítač, displej, obrazovka počítače, mobil, tablet a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows NT, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows 2000, macOS, OSX, Windows Server 2012, Java ME, Slackware. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, oceán, moře, pláže, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, zvířata, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, motorky, Formule 1. Zvolte si z rozměrů 1920x1080, 1200x1920, 1366x1024, 393x786, 1080x1920, 1280x800, 2560x2048, 1280x720, 1280x854, 1680x1050, 2560x1920, 1280x960, 1440x2560, 1280x768, 1366x768, 2160x3840 atd.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ohňostroj, Adventní kalendář, Vánoční tapety, Vánoční dekorace, Koleda, Blahopřání, Jmelí, K Vytištění, Plzeň, Mrazík, Vánoční kaktus, bezlepkové cukroví, Ježíš Kristus, Dárky, Kavkazská jedle, Šišky, Samolepky, Pastýř, Filmy, Zima, Patchwork, PF, LED svíčky, K Tisku, Milka, Tisk, Osvětlení do oken, Slámový adventní věnec, Popelka, Kameňák, Desktop apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Nej hry online, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vlajky států USA, Vlajky zemí Oceánie, Full HD tapety na PC, Přehled přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma, Gratulace a přání, Prapory regionů a království, P, tipy

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: zeměpis, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Americké federální vlajky, školství, Sandra Bullock, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkaz, hyperlinky, A, internetové stránky, Obrázek Těhulky, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Klesá spotřeba: V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Další odkazy:

Vtipná velikonoční textová přáníčka
Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka
Naše tipy na užitečné weby
Jak na barvení vajíčka
Obrázek šedé vajíčko
Odkazy na partnerské weby
Bio Eliza Dushku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajky států severní Ameriky
Zajímavé webové stránky
Celebrity Matsushima Nanako
Význam slova Letnice
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek Policistka
Profesionální klub ledního hokeje Montreal Canadiens

Děkujeme vám za vaši návštěvu.