Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Myšlenky, aforismy, úsloví, přísloví, moudrosti, rčení, bonmoty

Slavné citáty, Myšlenky, aforismy, úsloví, přísloví, moudrosti, rčení, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o ženách, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, školství, rostliny, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, literatura, zkratky, různé, počítače, technika, materiály, věda, lékařství a medicína, chemie, hardware, sport, nástroje, náboženství a křesťanství, politika, kultura, nápoje, jídlo, matematika, psychologie atd.

Kameňáky, vtípky, fóry, ftipy, anekdoty, fórky

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtípky, fóry, ftipy, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Windows, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O škole, O Němcích, O manželství, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipné hádanky apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: K, zadarmo, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Full HD wallpapery ke stažení, Obrázek Studentka lolitka, webové stránky, A, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Jordan, Wallpapers na PC ke stažení, info, počítače, odkazy

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, historie, zločin a právo, záliby a hobby, politika, fikce a fantasy, mytologie, rodinné a příbuzenské vztahy, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, národnost, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, přezdívky, poruchy, lékařství, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Státní vlajky zemí, Přehled přípon a koncovek souborů, Skvělé hry online zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hra velikonoční králíček, Vše o Vánocích, weby, Online web Hry zdarma bez registrace, Omalovánka velikonoční vajíčka, č, zdarma, Obrázky, kliparty

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční ubrusy, Wallpaper, Václavské náměstí, Květiny, Vánoční koledy, Tichá noc, Perníčky, Televize, Osvětlení do oken, Píseň, Ohňostroj, Vánoční tapety, Keramika, Linux, Strom, Přání, Anděl, Vánoční stromeček, Koleda, Brambořík, Silvestr, Sám doma, Dárky, Jmelí, Recepty, Papírové ozdoby, K Vytisknutí, LED svíčky, Vánoční světýlka, Ježíšek, Tiskárna apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, geocaching, hudební zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, týmy NHL, měny, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . Naleznete zde parkování - parkovačky, Karetní, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Závodní a podobně.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější online testy a kvízy, Pojem Paškál, Dopravní značení, Obrázky zdarma, Státní vlajky států světa, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, výukové pomůcky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zdroje informací, Nej hry online

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Missouri, Jižní Dakota, Vermont, Maryland, Jižní Karolína, Connecticut, Michigan, New Hampshire, Havaj, Tennessee, Alabama, Kalifornie, Virginie, Washington, Maine, New Jersey, Ohio, Indiana, Nebraska, Massachusetts, Texas, Západní Virginie, Nevada, Colorado, Kansas, Minnesota atd.

černý humor, vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry, vtípky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, kameňáky, anekdoty, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, černý humor, vtipné citáty, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Naleznete zde Střílečky, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Závody aut, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Adventury a tak dále.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Karetní, Logické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Klasické, Vánoční online hry, Závodní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové a podobně.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, pro děti, zajímavosti, Vlajka SSSR, hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam vlajek měst České republiky, Jak na barvení vajíčka, Počítačové tapety pro Windows, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vše o Vánocích

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, monitor, mobil, PC, ultrabook, smartphone, tablet, displej a pro operační systémy Windows XP, Windows 7, Java ME, Android, Windows 95, SUSE Linux, FreeBSD, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Red Hat Linux. Wallpapery na tablet z kategorií květiny, ptáci, sportovní a závodní auta, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, tenisté a tenistky, Formule 1, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci. Stahujte ve velikostech 1152x768, 1366x768, 1536x2560, 1366x1024, HD 1280x720, 1280x854, 1920x1080, 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 800x1280, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1536x2048, 854x480, 2160x3840 atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Miliardář, Rock ‚n‘ Roll, Ital, Právník, Pop, Hudebnice, Voják, Mluvčí, Mim, New Jersey Devils, Textař, Hudba, Trest smrti, Hokej, Historik, Fotograf, Teolog, Philadelphia Flyers, Slovenští prezidenti, Generalissimus, Rakušan, Prezidenti, Komunisté, Zpěvák, Avangard Omsk, Slovák, Vládce, Upálen, Básníci, Máj, Exilový prezident, Prezident USA, Kancléř, Faraon, Zavražděn, Ministři apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: multimédia, F, linky, Super online flash hry, pro dospělé, Přáníčko stavil se tu zajíček, Biografie slavných osobností, M, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zdarma, Online hry zdarma, webovky, Obrázek kuřátka, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Další odkazy:

A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo
Velikonoční texty, obrázky, přáníčka pro vaše blízké
Tipy na zajímavé weby
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Velikonoční vigilie
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Velikonoční přáníčka pro vaše blízké
Zajímavé webové stránky
Full-HD tapety na pozadí PC
Blackjack
Partnerské internetové stránky
Celebrita Shiri Appleby
Obrázek zelená kraslice

Děkujeme vám za vaši návštěvu.